Sensata-Airpax IEGH666-1-63-30.0-A-01-V
Part No.:
IEGH666-1-63-30.0-A-01-V
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IEGH666-1-63-30.0-A-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V