Sensata-Airpax ICLR1-1A-63F-.500-EH-00-C
Part No.:
ICLR1-1A-63F-.500-EH-00-C
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.ICLR1-1A-63F-.500-EH-00-C.pdf
Current Rating (Amps):
500mA
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
110 V