Sensata-Airpax ICLR1-1A-61-20.0-E-00-N
Part No.:
ICLR1-1A-61-20.0-E-00-N
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.ICLR1-1A-61-20.0-E-00-N.pdf
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
110 V