Sensata-Airpax ICLR1-1-62-.500-E-00-T
Part No.:
ICLR1-1-62-.500-E-00-T
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.ICLR1-1-62-.500-E-00-T.pdf
Current Rating (Amps):
500mA
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
110 V