Sensata-Airpax IALN11-1-61-25.0
Part No.:
IALN11-1-61-25.0
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IALN11-1-61-25.0.pdf
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V