Sensata-Airpax IALN11-1-52-50.0
Part No.:
IALN11-1-52-50.0
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IALN11-1-52-50.0.pdf
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V