Sensata-Airpax IALHK11-33211-10
Part No.:
IALHK11-33211-10
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IALHK11-33211-10.pdf
Description:
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Voltage Rating - DC:
Actuator Type:
Number of Poles:
Illumination:
Illumination Voltage (Nominal):
Approval Agency:
1. How to order IALHK11-33211-10 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the IALHK11-33211-10 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IALHK11-33211-10?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax
Series IAL IAL - - IAL
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Mounting Type Panel Mount Panel Mount - - Panel Mount
Breaker Type Magnetic (Hydraulic Delay) Magnetic (Hydraulic Delay) - - Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps) 10A - - - -
Voltage Rating - AC 415 V - - - 415 V
Voltage Rating - DC 80 V - - - 80 V