Sensata-Airpax IALHK11-1-62F-10.0-A-01
Part No.:
IALHK11-1-62F-10.0-A-01
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IALHK11-1-62F-10.0-A-01.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V