Sensata-Airpax IALH11-1-64F-30.0-A-01
Part No.:
IALH11-1-64F-30.0-A-01
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IALH11-1-64F-30.0-A-01.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V