Sensata-Airpax IALH11-1-52-25.0-A-01
Part No.:
IALH11-1-52-25.0-A-01
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IALH11-1-52-25.0-A-01.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V