Sensata-Airpax IAGNF66-1-61-2.50
Part No.:
IAGNF66-1-61-2.50
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IAGNF66-1-61-2.50.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
2.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V