Sensata-Airpax IAGN66-1-62-7.50
Part No.:
IAGN66-1-62-7.50
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IAGN66-1-62-7.50.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V