Sensata-Airpax IAGN6-1-53-15.0
Part No.:
IAGN6-1-53-15.0
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IAGN6-1-53-15.0.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V