Sensata-Airpax IAGN6-1-52-.500
Part No.:
IAGN6-1-52-.500
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IAGN6-1-52-.500.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
500mA
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V