Sensata-Airpax IAGN6-1-51-40.0-A
Part No.:
IAGN6-1-51-40.0-A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IAGN6-1-51-40.0-A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V