Sensata-Airpax IAGN1-1REC5-72-20.0
Part No.:
IAGN1-1REC5-72-20.0
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IAGN1-1REC5-72-20.0.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V