Sensata-Airpax IAGN11-1REC4-66F-15.0
Part No.:
IAGN11-1REC4-66F-15.0
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.IAGN11-1REC4-66F-15.0.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V