E-T-A ESS31-TC-001-DC24V-2A
Part No.:
ESS31-TC-001-DC24V-2A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.ESS31-TC-001-DC24V-2A.pdf
Description:
CIR BRKR SS 2A 24VDC PUSHBUTTON
Current Rating (Amps):
2A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
30 V