E-T-A ESS31-TC-001-DC24V-1A
Part No.:
ESS31-TC-001-DC24V-1A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.ESS31-TC-001-DC24V-1A.pdf
Description:
CIR BRKR SS 1A 24VDC PUSHBUTTON
Current Rating (Amps):
1A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
30 V