E-T-A ESS31-TC-001-DC24V-12A
Part No.:
ESS31-TC-001-DC24V-12A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.ESS31-TC-001-DC24V-12A.pdf
Description:
CIR BRKR SOLID STATE 12A 24VDC
Manufacturer:
E-T-A
Series:
ESS31-T
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
DIN Rail
Breaker Type:
Solid State
Current Rating (Amps):
12A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
30 V