L-com CA-SEPSFCN19
Part No.:
CA-SEPSFCN19
Description:
CA100 S/E T-237 P/SMA F 19""
Overall Impedance:
Frequency - Max:
Color:
Features:
Operating Temperature:
Grade:
Qualification:
1. How to order CA-SEPSFCN19 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the CA-SEPSFCN19 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CA-SEPSFCN19?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CA-SEPSFCN19.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer L-com L-com L-com L-com L-com
Series - - - - -
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Product Status Active Active Active Active Active
Style RP-SMA to N-Type N-Type to N-Type N-Type to N-Type N-Type to N-Type N-Type to N-Type
1st Connector RP-SMA Plug N-Type Plug N-Type Plug N-Type Plug N-Type Plug
1st Contact Gender Female Male Male Male Male
2nd Connector N-Type Jack N-Type Plug N-Type Plug N-Type Plug N-Type Plug
2nd Contact Gender Female Male Male Male Male
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut - - - -
Length 19.000" (482.60mm) 120.0" (3.0m) 10.0' 300.0" (7.6m) 25.0' 600.0" (15.2m) 50.0' 24.00" (609.60mm)
Cable Type - - - - -
Cable Impedance - 50 Ohms 50 Ohms - -
Connector Impedance - 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms -
Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency - Max - - - - -
Color Black Black Black Black Black
Features - - - - -
Operating Temperature - - -40°C ~ 80°C - -