L-com CA-SBPSBJCN24
Part No.:
CA-SBPSBJCN24
Description:
COAX CBL SMB TO SMB
Style:
SMB to SMB
1st Connector:
SMB Jack
1st Contact Gender:
Female
1st Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature:
2nd Connector:
SMB Plug
2nd Contact Gender:
Male
2nd Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
LMR 100
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
50 Ohms