L-com CA-SBPRSBPRCN18
Part No.:
CA-SBPRSBPRCN18
Manufacturer:
L-com
Category:
Coaxial Cables (RF)
Package:
Description:
COAX CBL SMB TO SMB
Manufacturer:
L-com
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Style:
SMB to SMB
1st Connector:
SMB Plug, Right Angle
1st Contact Gender:
Male
1st Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature:
2nd Connector:
SMB Plug, Right Angle
2nd Contact Gender:
Male
2nd Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Type:
LMR 100
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
50 Ohms