Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-15H-122-C3-R0
Part No.:
ATS-15H-122-C3-R0
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.ATS-15H-122-C3-R0.pdf
Description:
HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412
Packaging:
Bulk
Length:
1.969" (50.00mm)
Width:
1.969" (50.00mm)
Diameter:
Fin Height:
0.590" (15.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise:
Thermal Resistance @ Forced Air Flow:
5.95°C/W @ 100 LFM