E-T-A 9510-G213-J3F1-B2C2B1-7.5A
Part No.:
9510-G213-J3F1-B2C2B1-7.5A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.9510-G213-J3F1-B2C2B1-7.5A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG 7.5A 28VDC
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
5 V
Voltage Rating - DC:
28 V