E-T-A 9510-G213-J3F1-B2C2B1-40A
Part No.:
9510-G213-J3F1-B2C2B1-40A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.9510-G213-J3F1-B2C2B1-40A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG 40A 28VDC PUSH-PULL
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
5 V
Voltage Rating - DC:
28 V