E-T-A 9510-G213-J3F1-B2C2B1-2.5A
Part No.:
9510-G213-J3F1-B2C2B1-2.5A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.9510-G213-J3F1-B2C2B1-2.5A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG 2.5A 28VDC
Manufacturer:
E-T-A
Series:
9510
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic
Current Rating (Amps):
2.5A
Voltage Rating - AC:
5 V
Voltage Rating - DC:
28 V