E-T-A 8345-F12A-U3M2-DB1B1C-50A
Part No.:
8345-F12A-U3M2-DB1B1C-50A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.8345-F12A-U3M2-DB1B1C-50A.pdf
Description:
MIN ORD QTY 10. SINGLE OR DOUBLE
Manufacturer:
E-T-A
Series:
8345
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V