E-T-A 8345-B0PB-U3H1-DB1B2B-150A
Part No.:
8345-B0PB-U3H1-DB1B2B-150A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.8345-B0PB-U3H1-DB1B2B-150A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 150A 80VDC
Manufacturer:
E-T-A
Series:
8345
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
150A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V