E-T-A 8340-T120-K1T1-ALH0-16A
Part No.:
8340-T120-K1T1-ALH0-16A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.8340-T120-K1T1-ALH0-16A.pdf
Description:
CIR BRK MAG-HYD 16A 240VAC/80VDC
Current Rating (Amps):
16A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V