E-T-A 8340-G221-K3F5-A4H0-30A
Part No.:
8340-G221-K3F5-A4H0-30A
Package:
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.8340-G221-K3F5-A4H0-30A.pdf
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
Series:
8340-G2
Breaker Type:
Magnetic
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V