E-T-A 8340-F920-P1M2-BHH0-25A
Part No.:
8340-F920-P1M2-BHH0-25A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.8340-F920-P1M2-BHH0-25A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG 25A 240VAC 80VDC
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V