E-T-A 8340-F910-P1K2-K0H0-1.5A
Part No.:
8340-F910-P1K2-K0H0-1.5A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.8340-F910-P1K2-K0H0-1.5A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG 1.5A 240VAC 80VDC
Current Rating (Amps):
1.5A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V