E-T-A 8340-F120-P1M2-BLH0-20A
Part No.:
8340-F120-P1M2-BLH0-20A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.8340-F120-P1M2-BLH0-20A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG 20A 240VAC 80VDC
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V