E-T-A 8340-F120-P1M2-ALH0-16A
Part No.:
8340-F120-P1M2-ALH0-16A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.8340-F120-P1M2-ALH0-16A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 16A
Current Rating (Amps):
16A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V