E-T-A 8340-F110-P1K1-ALH0-12A
Part No.:
8340-F110-P1K1-ALH0-12A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.8340-F110-P1K1-ALH0-12A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG 12A 240VAC 80VDC
Current Rating (Amps):
12A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V