E-T-A 8340-F110-P1K1-ALH0-10A
Part No.:
8340-F110-P1K1-ALH0-10A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.8340-F110-P1K1-ALH0-10A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG 10A 240VAC 80VDC
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V