E-T-A 8340-F110-P1K1-A2H0-15A
Part No.:
8340-F110-P1K1-A2H0-15A
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V