E-T-A 8340-F110-K3M1-B2H0-30A
Part No.:
8340-F110-K3M1-B2H0-30A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.8340-F110-K3M1-B2H0-30A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG 30A 240VAC 80VDC
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V