E-T-A 483-G411-K1M1-A1S0Z-15A
Part No.:
483-G411-K1M1-A1S0Z-15A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.483-G411-K1M1-A1S0Z-15A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC
Manufacturer:
E-T-A
Series:
483
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Thermal
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
115 V
Voltage Rating - DC:
28 V