E-T-A 4130-G411-K4M1-80A
Part No.:
4130-G411-K4M1-80A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.4130-G411-K4M1-80A.pdf
Description:
CIRC BRKR THRM
Current Rating (Amps):
80A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
50 V