E-T-A 4130-G411-K4M1-35A
Part No.:
4130-G411-K4M1-35A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.4130-G411-K4M1-35A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 35A 240VAC 50VDC
Current Rating (Amps):
35A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
50 V