E-T-A 412-K54-LN2-7.5A
Part No.:
412-K54-LN2-7.5A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.412-K54-LN2-7.5A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 7.5A 115VAC 28VDC
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
115 V
Voltage Rating - DC:
28 V