E-T-A 412-K14-FN2-7.5A
Part No.:
412-K14-FN2-7.5A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.412-K14-FN2-7.5A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 7.5A
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
115 V
Voltage Rating - DC:
28 V