E-T-A 4120-G111-K1M1-A1S0ZN-25A
Part No.:
4120-G111-K1M1-A1S0ZN-25A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.4120-G111-K1M1-A1S0ZN-25A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 25A
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
115 V
Voltage Rating - DC:
28 V