E-T-A 4120-G111-K1M1-A1S0ZN-15A
Part No.:
4120-G111-K1M1-A1S0ZN-15A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.4120-G111-K1M1-A1S0ZN-15A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
115 V
Voltage Rating - DC:
28 V