E-T-A 4120-G111-K1M1-A1S0ZN-10A
Part No.:
4120-G111-K1M1-A1S0ZN-10A
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.4120-G111-K1M1-A1S0ZN-10A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 10A
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
115 V
Voltage Rating - DC:
28 V