E-T-A 3300-IG8-P10-SI-1.2A
Part No.:
3300-IG8-P10-SI-1.2A
Package:
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.3300-IG8-P10-SI-1.2A.pdf
Description:
CIR BRKR 1.2A 250VAC 80VDC
Current Rating (Amps):
1.2A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V