E-T-A 3300-IG8-P10-3.5A
Part No.:
3300-IG8-P10-3.5A
Description:
CIRC BRKR THRM MAGNETIC
Current Rating (Amps):
3.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V