OmniOn Power™ KHHD015A0F641Z
Part No.:
KHHD015A0F641Z
Package:
Sixteenth Brick
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.KHHD015A0F641Z.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 3.3V
Series:
Hammerhead™ KHHD015A0F
Package/Case:
Sixteenth Brick
Packaging:
Bulk
Voltage - Input (Min):
18V
Voltage - Input (Max):
75V
Voltage - Output 1:
3.3V
Current - Output (Max):
15A
Power (Watts):
Voltage - Isolation:
2.25 kV
Features:
Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Efficiency:
90.5%
Standard Number:
1. How to order KHHD015A0F641Z on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the KHHD015A0F641Z price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of KHHD015A0F641Z?
Image KHHD015A0F641Z
Part Number KHHD015A0F641Z
Manufacturer OmniOn Power™
Series Hammerhead™ KHHD015A0F
Package/Case Sixteenth Brick
Packaging Bulk
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Output 1 3.3V
Voltage - Output 4 -
Current - Output (Max) 15A
Power (Watts) -
Voltage - Isolation 2.25 kV
Applications ITE (Commercial)
Features Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Efficiency 90.5%